Komplex anyanyelvi verseny iskolánkban

Megjelent: 2018. január 04. csütörtök

Komplex anyanyelvi verseny iskolánkban

 

Immár 5. alkalommal került megrendezésre iskolánkban a megyei komplex anyanyelvi csapatverseny. A megye számos iskolájából 12 csapat vett részt a megmérettetésen.

1.    helyezést a Péterfy Sándor Evangélikus Iskola csapata érte el.
2.    helyezett a Kazinczy Ferenc Gimnázium csapata lett.
3.    helyen pedig a Kodály Zoltán Általános Iskola csapata végzett.

A versennyel egyidőben iskolánk tanára Dr. Juhász Attiláné tartott saját könyvéről bemutatót iskolánk és a résztvevő csapatok tanárai számára. Könyve, az „Anyanyelvi észtekergető” már megtalálható a könyvesboltok polcain, és kiválóan alkalmas tehetséggondozásra és versenyfelkészítésre 6-10. évfolyamig. A munkafüzet komplex feladatsorokat tartalmaz, megoldókulcsokkal együtt.

 

Találatok: 465