Az I. sz. GMK tájékoztatója a téli szünetre vonatkozó napközis ellátásról

Megjelent: 2018. október 25. csütörtök

Az I. sz. GMK tájékoztatója a téli szünetre vonatkozó napközis ellátásról

1. A téli szünet idejére eső munkanapokon a napközis ellátás 2018. december 27-én és 28-án  a Család- és Gyermekjóléti Központ Szigethy Attila út 109. sz. alatti telephelyén, 2019. január 2-án pedig a Krúdy étteremben (Örkény u. 10., nem a Krúdy iskolában) kerül megszervezésre.
A szülők reggel ide vihetik a gyerekeket, majd délután innen vihetik haza őket.
2. A napközis felügyelet 7-16 óráig tart.
3. A napközis ellátást az általános iskolai tanulók szülei a személyes díjbeszedési alkalmakkor igényelhetik 2018. december 27. és 28. munkanapokra novemberben, 2019. január 2. munkanapra pedig decemberben.
4. Elektronikus úton a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen történhet az igénylés az iskola, a gyermek nevének, osztályának valamint a napoknak a megjelölésével.
5. A díjbeszedéshez, valamint a szünidei ellátáshoz kapcsolódó információk a www.gek.hu honlapon is megtekinthetők.

Találatok: 20