Információk a digitális munkarendről

Megjelent: 2020. március 17. kedd

Tisztelt Szülők! Kedves Diákok!

A rendkívüli helyzetre való tekintettel iskolánkban a Kréta rendszeren keresztül folyik az oktatás.
2020. március 19-től (csütörtök) a következő munkarend lép életbe a diákok részére:

•    Az adott tanítási napon 08.30 óráig megjelennek az elvégzendő feladatok az aznapi órákra vonatkozóan a Házi feladatok ikonra kattintva. (Az Órarendben az adott órára kattintva ugyanúgy megjelennek a feladatok.)
•    08.30-tól kb. 13.00 óráig szabad munkaidő beosztással kell a tanulóknak elvégezni a kijelölt feladatokat, melyeket a pedagógusok küldtek ki számukra. Feladatlapok visszaküldésére is van lehetőség, amennyiben a szaktanár kéri.
•    Amennyiben kérdés merül fel a feladatokkal kapcsolatban, a Házi feladat menüben fel lehet venni a kapcsolatot a szaktanárral.
•    Kérjük a Szülők segítségét abban, hogy gyermekeiknek legyen napirendje és a kijelölt feladatokat is végezzék el!

Amennyiben összefogunk - tanuló, pedagógus és szülő -, akkor biztos, hogy sikeresen fogjuk zárni a 2019/2020-as tanévet!

2020. március 17.

a Gyárvárosi Általános Iskola Tantestülete