Eredményeink

Megjelent: 2018. február 21. szerda

Tanulmányi versenyek 2016/2017-es tanév

 

Verseny neve Verseny fajtája

O: országos,

M: megyei,

T: területi,

V: városi

Helyezés Tanuló neve, osztálya Felkészítő tanár(ok)
NYELV-ELEK V 2. Kubik Ármin 6. A Juhász Attiláné/Vasvári Tiborné
HEURÉKA rejtvényfejtő verseny T 4. Bihari Rebeka 6. C Juhász Attiláné/Luttenberger Gyöngyi
HEURÉKA rejtvényfejtő verseny T 4. Koplányi Rebeka 6. C Juhász Attiláné/Luttenberger Gyöngyi
HEURÉKA rejtvényfejtő verseny T 4. Kubik Ármin 6. A Juhász Attiláné/Luttenberger Gyöngyi
HEURÉKA rejtvényfejtő verseny T 4. Tóth Tamara 6. A Juhász Attiláné/Luttenberger Gyöngyi
SIMONYI helyesírási verseny M 3. Somlói Dávid 5. A Varga Lászlóné
SIMONYI helyesírási verseny M 6. Bihari Rebeka 6. C Juhász Attiláné
SIMONYI helyesírási verseny M 5. Szilágyi Anna 7. A Juhász Attiláné
SIMONYI helyesírási verseny M 10. Kubik Ármin 6. A Juhász Attiláné/Vasvári Tiborné
BENDEGÚZ nyelvakadémia M 13. Kubik Ármin 6. A Juhász Attiláné/Vasvári Tiborné
BENDEGÚZ nyelvakadémia M 13. Kovács Dominika 7. B Juhász Attiláné
BENDEGÚZ nyelvakadémia M 4. Szilágyi Anna 7. A Juhász Attiláné
BENDEGÚZ nyelvakadémia M 12. Szabó Nóra 8. A Juhász Attiláné
Czuczor-verseny M 3. Kubik Ármin 6. A Juhász Attiláné
Képes vagy rá! -komplett tan.verseny V 1. Kerekes Dorina Gicziné G.G.
Képes vagy rá! -komplett tan.verseny V 2. Hujber Soma Gicziné G.G.
Arany János szövegértési verseny V 1. Kerekes Dorina Gicziné G.G.
Bólyai Anyanyelvi Csapatverseny M 4. Bazsó Bálint, Brek Zoltán Csongor, Csizmazia Luca, Kiss Bianka 3.b Győriné Dékán Irén
Ménfőcsanaki szövegértési verseny V 2. Csizmazia Luca 3.b Győriné Dékán Irén
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny T 2. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny T 3. Nemes Lili 4. b Surányi Tiborné
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny T 4. Somogy Dóra4.a Vida Ilona
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny T 7. Visi Zsófia 4.a Vida Ilona
Holenda Barnabás Regionális Matematika Verseny T 6. Nemes Lili 4.b, Somogyi Dóra 4.a, Visi Zsófia 4.a Surányi Tiborné, Vida Ilona
Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló M 14. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Oxford angol megyei forduló M 1. Márton Hanna 5.a Hartványi Erika
Oxford angol megyei forduló M 8. Bóka Regina 5.a Hartványi Erika
Oxford angol megyei forduló M 10. Győrik Janka Panna5.a Hartványi Erika
"Végtelen világűr" rajzpályázat M különdíj Kiss Ramóna 1.a Surányi Tiborné
"Végtelen világűr" rajzpályázat M különdíj Demeter Léna 1.b Komáromi Miklósné
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny M 4. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Czuczor-verseny M 8. Bihari Rebeka 6. C Juhász Attiláné
Bendegúz szövegértő M 3. Nemes Lili 4.b Nagyné Tuller Márta
23. Timaffy László néprajzi verseny M 7. Balogh Vivien, Kubik Ármin, Tóth Tamara-csapat, segítők: Horváth Diána, Szabó Réka, Tamási Lilla Vasvári Tiborné-verseny, Baksáné Paksi Gabriella-tánc
Kalmár László Matematika Verseny M 8. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Tudásbajnokság irodalom, szövegértés M 4. Zlatzky Márton János 3.a Zokobné Varga Judit
Tudásbajnokság matematika M 1. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Tudásbajnokság irodalom, szövegértés M 9. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Tudásbajnokság környezetismeret M 7. Pollreisz Ágoston 3.a Zokobné Varga Judit
Országos Logika Verseny T 12. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Eötvös-viadal V 1. Bánhegyi Fanni, Pék Luca, Tőke Bianaka, Batta Krisztofer, Tóth Gergely Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 1. Kerekes Dorina 4.b Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 1. Herceg Renátó 6.a Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 1. Batta Krisztofer 7.b Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 2. Pozsgai Máté 5.a Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 2. Tőke Bianka 8.a Gicziné G.G.
Alapműveleti Matek SNI V 3. Horváth Rebaka 6.a Gicziné G.G.
Tudásbajnokság matematika O 5. Márton Hunor 3.a Zokobné Varga Judit
Arany János tórténelem verseny T 12. Kiss Marcell 5.a Nagy Magdolna
Arany János történelem verseny T 15. Tompa Zsófia 5.b Nagy Magdolna
Arrabona évszázadai várostörténeti verseny V 1. Balogh Vivien, Tóth Tamara, Tamási Lilla, Kubik Ármin Nagy Magdolna
"Fedezzük fel Európát!" földrajz verseny V különdíj Bánhegyi Fanni, Halász Dominika, Szabó Nóra, Zsganyár Lili 8.a Nagy Magdolna
Tudásbajnokság szövegértés M 2. Bazsó Bálint Győriné Dékán Irén
Tudásbajnokság szövegértés M 7. Csizmazia Luca 3.b Győriné Dékán Irén
Tudásbajnokság környezetismeret M 10. Hujber Soma 3.b Tolnainé Bakos Éva
Tudásbajnokság Anyanyelv M 10. Kiss Bianka 3.b Győriné Dékán Irén

 

Találatok: 3301