Eredményeink

Megjelent: 2019. máj. 02. csütörtök

 

Verseny neve Verseny fajtája

O: országos,

M: megyei,

T: területi,

V: városi

Helyezés Tanuló neve, osztálya Felkészítő tanár(ok)
Holenda matematikaverseny T 7. Czanek Jázmin Flóra 3.B Komáromi Miklósné
Holenda matematikaverseny T 6. Czanek Jázmin Flóra 3.B, Csonka Balázs 3.A, Csonka Gergő 3.A Komáromi Miklósné, Csizmaziáné Lukács Mónika
Holenda matematikaverseny T 10. Csonka Balázs 3.A Csizmaziáné Lukács Mónika
Zrínyi országos matematikaverseny M 1. Czanek Jázmin Flóra 3.B Komáromi Miklósné
Zrínyi országos matematikaverseny M 5. Czanek Jázmin Flóra 3.B, Demeter Léna 3.B , Sikos Boróka 3.B Komáromi Milósné
Holenda matematikaverseny T 8. Kéri Dániel 2.A Vida Ilona
Olvasni jó! Show M 3. Orsós Zsolna 4.A, Kovács Hanna 4.A, Csizmazia Bendegúz 4.A Szántóné Szöllősi Gyöngyi
Gárdonyi országos logikaverseny M 2. Czanek Jázmin Flóra 3.B Komáromi Miklósné
Szövegértő verseny T 7. Demeter Léna 3.B Nagyné Mednyánszki Éva
szövegértő verseny T 9. Szatmári Tamara 3.A Koloszár Tamásné
Czuczor nyelvművelő verseny M 1. Kubik Ármin 8.A Vasvári Tiborné, Juhász Attiláné
Czuczor nyelvművelő verseny M 7. Márton Hanna 7.A Varga Lászlóné
Czuczor nyelvművelő verseny M 10. Koplányi Rebeka 8.C Juhász Attiláné
Czuczor nyelvművelő verseny M 11. Somlói Dávid 7.A Varga Lászlóné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 4. Schmelczer Virág 8.C Juhász Attiláné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 5. Kubik Ármin 8.A Vasvári Tiborné, Juhász Attiláné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 5. Fekete Izabell 6.A Juhász Attiláné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 11. Csizmazia Luca 5.B Varga Lászlóné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 11. Bihari Rebeka 8.C Juhász Attiláné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 11. Somlói Dávid 7.A Varga Lászlóné
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny M 15. Visi Zsófia 6.A Juhász Attiláné
Német fordítói verseny M 2. Nebauer Hanna 6.A Varga Lászlóné
Német nyelvi verseny M 1. Nebauer Hanna 6.A Varga Lászlóné
Német nyelvi verseny M 3. Szilágyi Sára 6.A Varga Lászlóné
Ezüst toll helyesírási verseny T 1. Bihari Rebeka 8.C Juhász Attiláné
Ezüst toll helyesírási verseny T 2. Kubik Ármin 8.A Vasvári Tiborné

 

Találatok: 4339