Osztályaink / Tanulóink

Megjelent: 2017. november 03. péntek

 

1.a osztály 1.b osztály 2.a osztály 2.b osztály 3.a osztály 3.b osztály 4.a osztály 4.b osztály -
5.a osztály 5.b osztály 6.a osztály 6.b osztály 7.a osztály 7.b osztály 7.c osztály 8.a osztály 8.b osztály

 

Osztály: 1.a
Osztálytanítók: Vida Ilona, Horváth Mónika Ildikó

Névsor: Bakonyi Dániel, Calisto Ármin József, Dezamits Lara, Győrváry Márk Dávid, Horváth Ádám, Huszár Olivér, Kéri Dániel, Kiss Vivien Bianka, Koncz Dorina, Kovács Flóra, Kovács Viktor Ákos, Lakatos Gergő, Majláth Benedek, Németh Viktória Lilla, Nyári Sára Panna, Sebestyén Balázs, Szücs Lavínia, Tóth Levente, Zabó Attila Zsombor

Osztály: 1.b
Osztálytanítók: Surányi Tiborné, Nagyné Tuller Márta

Névsor: Bagi Szebasztián, Bedő Liána, Böghy Laura Kata, Csordás Dániel, Dongó Boglárka, Farkas Martin, Fertetics Fanni, Francsics Jázmin, Hajdina Ádám, Hatos Zalán, Laczi Zoé, Makk József Ádám, Milkovits Máté, Orsós Martin Kevin, Pálfi Noel, Salda Dávid, Sarang Ramóna, Thuróczy Tamara Tímea, Váczi Krisztián Zoltán

Osztály: 2.a
Osztálytanítók: Csizmaziáné Lukács Mónika, Koloszár Tamásné

Névsor: Bári Anna, Hajdu Dávid, Horváth Kristóf, Jez Barnabás Tamás, Kavalecz Emma Jázmin, Kiss Bianka, Kiss Ramóna, Kiss Regina, Kócs-Kovács Szófia, Kopasz Kevin, Kővári Attila Benjamin, Kreicz Noémi Aisa, Lakatos Rikárdó, Láncos Laura, Lesz Máté, Nacsa Szonja Emma, Pálfi Patrícia Katalin, Palsa Ferenc, Raffinger Márk, Réz Dorina Anna, Rubint Milán Róbert, Sárközi Laura Noémi, Solymári Anna, Szatmári Tamara, Szenek Sándor, Tóth Marcell

Osztály: 2.b
Osztálytanítók: Nagyné Mednyánszki Éva, Komáromi Miklósné

Névsor: Anghelyi Noel Dávid, Czanek Jázmin Flóra, Czere Gábor, Csizmazia Hanna, Csomor Hanna, Demeter Léna, Fodor Levente, Györgyi Áron, Győrváry Laura, Horváth Helka, Horváth Kristóf, Hujber Áron Bence, Kovács Veronika, Kozma Emese, Kránicz-Jóna Nadin, Lebó Réka Gabriella, Marczi Alexandra, Marek Máté, Mircse Bence, Mód Csanád, Schreiber Dominika, Schreiber Noel, Sikos Boróka, Soós Botond, Szente Csenge, Szigeti Szonja, Thuróczy Renátó Richárd

Osztály: 3.a
Osztálytanítók: Rémi Péterné, Szántóné Szöllősi Gyöngyi

Névsor: Bíró Csongor, Budai Zsófia, Csizmazia Bendegúz, Farkas Attila, Farkas Julianna, Györe Dániel, Kenyeres Csaba, Kovács Hanna, Milkovics Dominik, Orsós Zsolna Katalin, Pálfy Alíz Júlia, Papp Regina, Sági Kira Regina, Szabó Izabella, Szabó Zalán Hunor, Szabó-Tomozi Márk, Szanyi Tamás, Szigeti Vanda Virág, Tabáni István Bence, Tóth Lázár, Varga Róbert

Osztály: 3.b
Osztálytanítók: Tóthné Hajmási Izabella, Freier Cecília

Névsor: Berki Jázmin, Csapó Vivien, Horváth Enikő, Horváth Gergő, Horváth Kira Zoé, Kern Dániel Borisz, Klaj Zsófia Dóra, Lengyel Henrietta, Marics Réka, Merényi Barnabás, Molnár Eszter, Molnár Szabolcs, Nagy Zoltán Frigyes, Németh Réka Sára, Nyéki Kevin Georgian, Oroszi Réka, Róth Alíz, Rózsahegyi Dóra, Salda Ádám, Sólyomvári Luca, Takács Fanni, Takács Levente Loránd, Varga Jázmin, Vicha Zénó Viktor

Osztály: 4.a
Osztálytanítók: Zokobné Varga Judit, Horváth Jánosné, Varga Lajos

Névsor: Árnits Olivér, Bagi Krisztofer, Balogh Bence, Beraczka Erik, Bognár Martin, Csepi Viktória, Egyházi Noémi Kitti, Foltányi Botond, Földesi-Tóth Keve, Kéri Eszter, Kokas Boglárka, Lebó Máté Zoltán, Márton Hunor, Molnár Richárd, Mozgai Rebeka, Németh Kitti, Pollreisz Ágoston, Szászi Nándor, Szente Bence, Tóth Anna Júlia, Ujváry Gergely, Zlatzky Márton

Osztály: 4.b
Osztálytanítók: Tolnainé Bakos Éva, Győriné Dékán Irén

Névsor: Barlovics Blanka Kira, Bazsó Bálint, Bedő Krisztián, Both Kata, Brek Zoltán Csongor, Czere Natália, Csizmazia Luca, Fajkuczius Milán Gergő, Farkas Tamás Bálint, Glázer Martin, Horváth Áron, Hujber Soma, Kamper József, Kiss Ármin Márton, Kiss Bianka, Kispál Marcell, Kovács Máté, Kreisz Regina, Nemes Molli, Németh Ádám, Pálfy Csongor, Papp Adrián, Pethő Dávid Ben, Porga Zsófia, Sárvári Kevin

Osztály: 5.a
Osztályfőnök: Tóvaj Csaba

Névsor: Balics Karina, Baranyai Máté, Barcsa Raul, Bognár Réka Szílvia, Budai Balázs, Budai Luca, Demeter Zsombor, Erdős Huba, Fekete Izabell, Györgyi Nóra, Horváth Viktória, Járóka Ádám, Király Izabell, Kurdi Karina, Lakasz Heléna, Musitz Márk, Neubauer Hanna Zsófia, Paulovics Regina, Pero Stella, Szilágyi Sára, Sztojka Brenda Fruzsina, Teidl Zuárd, Visi Zsófia

Osztály: 5.b
Osztályfőnök: Váczyné Gerencsér Mária

Névsor: Babinyecz Melinda, Batta Gábor Zsolt, Birtalan Kevin, Buruzs Máté, Csuti Viktória, Feiler Krisztofer Dániel, Hidi Hanna, Horváth Bendegúz, Horváth Dániel, Illés Karina Szonja, Jankó Júlianna, Kausics Máté Noel, Kerekes Dorina Réka, Kiss Attila Ármin, Kulicskó Kristóf, Krecz Viktória, Mészáros Bálint György, Sági Norbert, Somlai Kristóf, Szabó Dániel, Szabó Zsombor Levente, Vass Alexa, Zsidi Ninetta

Osztály: 6.a
Osztályfőnök: Varga László

Névsor: Antal Rebeka, Beszprémi Liza, Bieder Alexa, Bóka Regina, Győrik Janka Panna, Hajnal Bálint, Jánosi József Bence, Kiss Marcell, Kreicz Attila Noel, Liziczai Bálint, Major Nikolett, Márton Hanna, Máté Fidel Olivér, Móricz Boglárka, Nagy Anna Imola, Németh Levente, Nyári Attila, Nyári Botond, Oroszi Dóra, Pozsgai Máté, Sági Szebasztián, Somlói Dávid, Sőregi Máté, Szeli Kiara, Tompos Ákos Péter, Vitéz Réka, Zsigmond Márk

Osztály: 6.b
Osztályfőnök: Luttenberger Gyöngyi

Névsor: Balázs Annamária, Barlovics Bence, Cseri Martin Levente, Csizmadia Luca, Farkas Kinga, Fekete Dominik, Gonda Melissza, Hajba Boglárka, Herenkovics Zsolt, Horváth Bianka Lara, Horváth Dominik, Horváth Emma, Horváth Nikolett, Kovács Levente, Krausz Milán, Madar Márta, Misik Olivér, Nagy Dominik Zserald, Nagy Réka, Németh Bálint Zoltán, Németh Oszkár, Papp Dávid, Szabó Márton, Szabó Réka Ibolya, Takács Dániel, Tompa Tímea, Tompa Zsófia

Osztály: 7.a
Osztályfőnök: Vasvári Tiborné

Névsor: Balogh Petra, Balogh Vivien, Bertalan András, Buruzs Dániel, Erdős Melitta, Herczeg Renátó, Horváth Diána, Horváth Rebeka, Kányási Márk, Kokas Márk, Kubik Ármin Martin, Mosonyi Patrik Ferenc, Solymári Ákos, Szabó Réka Szilvia, Teidl Bendegúz, Tóth Tamara, Varga Dominik, Vicha Viktória Vivien

Osztály: 7.b
Osztályfőnök: Fátrai Béláné

Névsor: Bodó Brigitta, Both Olívia, Bőti Benjamin, Brancsek Roland, Buzás Döme, Cserháti Imre, Cseri Péter Roland, Dimény Roland, Erdős Vajk, Fehér Olivér, Förhécz Hanna, Hangyál Laura, Hangyál Vanessza, Huszár Hanna, Mosonyi Marcell Gerő, Nagy Angéla, Somogyi Kármen, Szíjártó Anna, Szűcs Kevin, Unti Alex Martin, Varga Dorottya, Zsolnai Benjamin

Osztály: 7.c
Osztályfőnök: Horváth Ádám

Névsor: Árnits Levente, Balogh Bendegúz, Bihari Rebeka, Cséplő Gábor, Gazdag Dominik, Glázer Márió, Hegedüs Zoltán Dániel, Kausics Márk, Kis Renáta Petra, Koplányi Rebeka, Kovács Hajnalka, Laczi Viktor, Lakatos Katrin, Petrovicz Patrik, Schmelczer Virág, Simon Péter, Tóth Patrícia Klarissza, Varga Ferenc

Osztály: 8.a
Osztályfőnök: Tamási Zsoltné

Névsor: Barcsa Bíborka, Batta Krisztofer, Birbauer Dorina, Csuti Evelin, Fodor Rómeó, Gaskó Zsófia, Gede Roland, Győrik Armand, Horváth Bálint, Horváth Olivér Mátyás, Kanizsa Bence, Karcagi Ákos, Kugler Maja Éva, Löndör Bálint István, Lukács Ádám, Madar Imre, Nagy Szabina, Papatyi Réka, Pelyhes Petra, Szabó Balázs Kálmán, Szilágyi Anna, Takács Jázmin, Takács Tímea, Tóth Vivien, Zelles Anita

Osztály: 8.b
Osztályfőnök: Gellér Erzsébet

Névsor: Báthori Mónika, Bódai Rebeka, Darók Dániel, Farkas Raul József, Halász Anna Zsófia, Hegyi Szabolcs, Iván Szonja, Klaj Levente, Kovács Dominika, Murai Daniella, Novák Evelin, Otolecz Kitti, Porsche Karolina, Ragács Beatrix, Szamoránszky Gábor, Szenek Konstantin, Tóth Gergely, Váczi Máté, Varga Réka, Walczer Tamás, Wiser Boldizsár

 

Találatok: 2745