Osztályaink / Tanulóink

Megjelent: 2019. október 30. szerda

 

1.a osztály 1.b osztály 2.a osztály 2.b osztály 3.a osztály 3.b osztály 4.a osztály 4.b osztály
5.a osztály 5.b osztály 6.a osztály 6.b osztály 7.a osztály 7.b osztály 8.a osztály 8.b osztály

 

Osztály: 1.a
Osztálytanítók: Szántóné Szöllősi Gyöngyi, Pércsy Kornélia

Névsor: Ágoston Benedek Áron, Baka Tibor, Császi Bence Attila, Csirmaz Bálint Robin, Csörnyei Barbara Anna, Endrédi Bálint, Illés Rafael, Kiss Marianna Angéla, Lajos Petra, Lunk Hanna, Nagy Áron, Nagy Emília, Nagy Réka, Németh Ádám Attila, Papp Vanessza, Paulovics Kornél, Peccorari Elena Zoé, Péter Martin, Séfer Dániel, Szalai Áron Botond, Szatmári Erik, Szeli Marcell, Tompos Kata Ildikó, Zsida Vivien

Osztály: 1.b
Osztálytanítók: Tóthné Hajmási Izabella, Bognárné Szabó Zsuzsanna, Varga Lajos

Névsor: Csengei Benett, Csonka Ábel, Csordás Péter, Fehér Nóra, Francsics Fanni, Halász Márk Benedek, Hohler Hunor, Joó Zsombor Buda, Koczor Vivien, Koncz Orsolya, Lakatos Lorenzó, Majláth Emese, Milanovich Anna, Milkovits Janka, Nacsa Dóra Bianka, Simon Zétény, Somogyi Marcell Ádám, Szokol Viktória, Tamás Milán, Tréfa Miklós, Varga Rafael, Wéber András

Osztály: 2.a
Osztálytanítók: Zokobné Varga Judit, Bognár Ádám

Névsor: Bagi Szebasztián, Balogh Dávid Áron, Bandler Krisztina, Barcsa Izabella Sanel, Csala Arián, Guszter Zénó, Kishegyi Dóra, Kovács Krisztofer, Kovács Róbert, Milkovics Kristóf, Molnár Nóra, Nemes Hilda Angéla, Nyéki Dávid, Orsós Tibor, Pálfi Martin Róbert, Szabó Kincső

Osztály: 2.b
Osztálytanítók: Győriné Dékán Irén, Bakos Éva

Névsor: Bári Laura, Bognár Vivien Anna, Bombicz Péter, Czere Bálint, Fekete-Ugronitz Dávid, Halász Jázmin Emma, Horváth Bálint, Judt Panna, Kozma Enikő, Lesz Kira, Marek Orsolya, Musitz Laura, Nemes Brendon Roland, Öcsödy Janka, Rózsahegyi Ferenc Balázs, Steiner Sára, Szabó Keve Gábor, Szanyi Ádám, Szebik Zalán, Varga Bence, Varga Kira, Zsédenyi Nóra

Osztály: 3.a
Osztálytanítók: Horváth Mónika Ildikó, Vida Ilona

Névsor: Calisto Ármin József, Dezamits Lara, Győrváry Márk Dávid, Horváth Ádám, Huszár Olivér, Kéri Dániel, Koncz Dorina, Kovács Flóra, Kovács Viktor Ákos, Lakatos Gergő, Lakatos Rikardó, Majláth Benedek, Milanovich János, Németh Viktória Lilla, Nyári Sára Panna, Sebestyén Balázs, Szücs Lavínia, Tóth Levente, Zabó Attila Zsombor

Osztály: 3.b
Osztálytanítók: Nagyné Tuller Márta, Surányi Tiborné

Névsor: Bedő Liána, Böghy Laura Kata, Csala Anasztáz, Csörnyei Szilárd Dénes, Farkas Martin, Fertetics Fanni, Francsics Jázmin, Hajdina Ádám, Hatos Zalán, Laczi Zoé, Melcsák Roni, Milkovits Máté, Orsós Martin Kevin, Pálfi Noel, Salda Dávid, Sarang Ramóna, Thuróczy Tamara Tímea, Tóth Maxim, Váczi Krisztián Zoltán

Osztály: 4.a
Osztálytanítók: Csizmaziáné Lukács Mónika, Koloszár Tamásné

Névsor: Bálind Anita-Adrienn, Bári Anna, Csonka Balázs, Csonka Gergő, Horváth Alex Maximilián, Horváth Kristóf, Jez Barnabás Tamás, Kavalecz Emma Jázmin, Kiss Bianka, Kiss Ramóna, Kiss Regina, Kovács Kevin, Kővári Attila Benjámin, Kreicz Noémi Aisa, Láncos Laura, Lesz Máté, Nacsa Szonja Emma, Pálfi Patrícia Katalin, Palsa Ferenc, Raffinger Márk, Réz Dorina Anna, Sárközi Laura Noémi, Szatmári Tamara, Szenek Sándor, Tóth Marcell

Osztály: 4.b
Osztálytanítók: Nagyné Mednyánszki Éva, Komáromi Miklósné

Névsor: Anghelyi Noel Dávid, Bartal-Tóth Janka, Czanek Jázmin Flóra, Czere Gábor, Csizmazia Hanna, Csomor Hanna, Demeter Léna, Györgyi Áron, Győrváry Laura, Horváth Helka, Kovács Veronika, Kozma Emese, Lebó Réka Gabriella, Marek Máté, Mircse Bence, Schreiber Dominika, Schreiber Noel, Sikos Boróka, Soós Botond, Szente Csenge, Szigeti Szonja, Thuróczy Renátó Richárd

Osztály: 5.a
Osztályfőnök: Horváth Ádám

Névsor: Bagi Krisztofer, Bíró Csongor, Budai Zsófia, Csizmazia Bendegúz, Farkas Attila, Farkas Julianna, Györe Dániel, Kenyeres Csaba, Kopacz Xénia, Kovács Hanna, Milkovics Dominik, Orsós Zsolna Katalin, Pálfy Alíz Júlia, Papp Regina, Sági Kira Regina, Szabó Izabella, Szabó Zalán Hunor, Szabó-Tomozi Márk, Szanyi Tamás, Szász Benjamin, Szigeti Vanda Virág, Tabáni István Bence, Tóth Lázár, Varga Róbert

Osztály: 5.b
Osztályfőnök: Farkasné Juhász Dalma

Névsor: Berki Jázmin, Csapó Vivien, Horváth Enikő, Horváth Gergő, Horváth Kira Zoé, Horváth László Botond, Kakassy Ákos, Kern Dániel Borisz, Klaj Zsófia Dóra, Kocsis Edmond, Komáromi Gergely, Marics Réka, Merényi Barnabás, Molnár Eszter, Molnár Szabolcs, Nagy Zoltán Frigyes, Németh Réka Sára, Nyéki Kevin Georgian, Oroszi Réka, Róth Alíz, Rózsahegyi Dóra, Salda Ádám, Sólyomvári Luca, Száraz Loretta, Takács Fanni, Takács Levente Loránd, Varga Jázmin, Vicha Zénó Viktor

Osztály: 6.a
Osztályfőnök: Nagy Magdolna

Névsor: Balogh Bence, Batta Gábor Zsolt, Béres Dániel Ákos, Bognár Martin, Csala Atanázia, Csepi Viktória, Egyházi Noémi Kitti, Foltányi Botond, Földesi-Tóth Keve, Kéri Eszter, Kokas Boglárka, Lebó Máté Zoltán, Molnár Richárd, Mozgai Rebeka, Németh Kitti, Pataki Zsombor, Schandl Martin, Somogyi Gábor, Szászi Nándor, Tamás Tibor Balázs, Tóth Anna Júlia, Ujváry Gergely, Zlatzky Márton

Osztály: 6.b
Osztályfőnök: Varga Lászlóné

Névsor: Barlovics Blanka Kira, Bedő Krisztián, Both Kata, Csizmazia Luca, Csörnyei Gábor Balázs, Fajkuczius Milán Gergő, Farkas Tamás Bálint, Glázer Martin, Horváth Áron, Hujber Soma, Kamper József, Kiss Ármin Márton, Kispál Marcell, Kolompár Elena Rebeka, Kovács Máté, Kreisz Regina, Kulicskó Kristóf, Oross Gergő Vilmos, Papp Adrián, Pethő Dávid Ben, Porga Zsófia, Sárvári Kevin

Osztály: 7.a
Osztályfőnök: Tóvaj Csaba

Névsor: Balics Karina, Baranyai Máté, Bognár Réka Szílvia, Budai Balázs, Budai Luca, Erdős Huba, Györgyi Nóra, Harcsa István, Horváth Viktória, Horváth Zoltán, Járóka Ádám, Juhász Marcell, Juhász Kevin, Király Izabell, Kurdi Karina, Lakasz Heléna, Musitz Márk, Nagy Benedek Erik, Paulovics Regina, Pero Stella, Szegi Igor, Szilágyi Sára, Sztojka Brenda Fruzsina, Teidl Zuárd, Visi Zsófia

Osztály: 7.b
Osztályfőnök: Gellér Erzsébet

Névsor: Babinyecz Melinda, Birtalan Kevin, Buruzs Máté, Csuti Viktória, Feiler Krisztofer Dániel, Hidi Hanna, Horváth Bendegúz, Horváth Dániel, Illés Karina Szonja, Jankó Júlianna, Kerekes Dorina Réka, Krecz Viktória, Mészáros Bálint György, Sebők Zalán, Sági Norbert, Sági Szebasztián, Somlai Kristóf, Szabó Dániel, Szabó Zsombor Levente, Szász Szebasztián, Szukán Zsolt, Vitéz Réka, Záborszki Milán Gellért, Zsemlye Zsombor István

Osztály: 8.a
Osztályfőnök: Varga László

Névsor: Antal Rebeka, Bartal-Tóth Fanni, Beszprémi Liza, Bieder Alexa, Bóka Regina, Győrik Janka Panna, Hajnal Bálint, Haraszt Domicián, Jánosi József Bence, Kiss Marcell, Kovács László, Kreicz Attila Noel, Liziczai Bálint, Major Nikolett, Márton Hanna, Máté Fidel Olivér, Móricz Boglárka, Nagy Anna Imola, Nyári Attila, Nyári Botond, Pozsgai Máté, Somlói Dávid, Sőregi Máté, Szegedi Dániel, Szeli Kiara, Tompos Ákos Péter, Zsigmond Márk

Osztály: 8.b
Osztályfőnök: Luttenberger Gyöngyi

Névsor: Balázs Annamária, Barlovics Bence, Cseri Martin Levente, Csizmadia Luca, Farkas Kinga, Fekete Dominik, Gonda Melissza, Hajba Boglárka, Herenkovics Zsolt, Horváth Bianka Lara, Horváth Dominik, Horváth Emma, Horváth Nikolett, Kovács Levente, Misik Olivér, Nagy Dominik Zserald, Nagy Réka, Németh Bálint Zoltán, Papp Dávid, Szabó Márton, Szabó Réka Ibolya, Takács Dániel, Thuróczy Levente, Tompa Tímea, Tompa Zsófia, Verba Viktor

 

Találatok: 6835